Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

AD BLOCKER ALERT.  Your ad blocker is preventing you from earning the cashback. Disable or whitelist Ad blocker to enable tracking.

Është e lehtë të fitosh Cashback

E kemi bërë të thjeshtë për të fituar para me cashback.

01Logohu dhe Kërko Ofertat

Regjistrou ose logohu dhe zbulo ofertat më të mira dhe uljet nga qindra dyqane.

02Bli tek dyqanet e tua të preferuara.

Klikoni tani përmes linkut çdo të dyqani, përdorni kuponat & ofertat e listuara dhe perfundo blerjet si zakonisht.

 • Logohu dhe Kërko Ofertat
 • Bli tek dyqanet e tua të preferuara.
 • Merrni cashback automatikisht.
 • Terhiqni paratë nga Cashback.

03Merrni cashback automatikisht.

Ne ndjekim blerjet dhe japim kthimin e parave automatikisht brenda 72 orësh.

04Terhiqni paratë nga Cashback.

Kur të keni marrë konfirmimin e kthimit të parave kërkoni ato nëpërmjet Kuponit të blerjes, transfertave bankare, Paytm etj.

Pse ne paguajme cashback.

Po, ne jemi biznes serioz i cili siguron kthimin e të gjitha parave në mënyrë të ligjshme, ja si ...

 • Ne i lidhim klientët si ju me linket e dyqaneve.
  Ne i lidhim klientët si ju me linket e dyqaneve.

 • Dyqanet do të dergojne komisionin tuaj tek ne, për blerjet tuaja në internet.
  Dyqanet do të dergojne komisionin tuaj tek ne, për blerjet tuaja në internet.

 • Një pjesë e komisionit do t'iu paguhet si kthim parash juve.
  Një pjesë e komisionit do t'iu paguhet si kthim parash juve.

Ne paguajmë cashback për të gjithë ju.

 • {"en":"Bank Transfer","sq":"Transferte Bankare"}

Komente

https://procash.enactweb.com/img/extension.png

Kuponë me ulje dhe kthim parash në shumë Dyqane Online

Cashback Albania ju ndihmon të gjeni kuponët më të mirë dhe ju kujton të aktivizoni cashback e parave në mënyrë që të mos humbisni kurrë ofertat më të mira.

Referoja një Miku & Fito

Ju mund të blini nga kompjuteri, tableti ose çdo pajisje celular. Ju mund të kurseni deri në 5% në të gjithë blerjen tuaj kur përdorni aplikacionin Cashback Albania në dhjetra dyqane online nëpërmjet internetit.

Referohu
https://procash.enactweb.com/img/refer-and-earn.png
https://procash.enactweb.com/img/download-mobile-app-img.png

Instalo Aplikacionin tone

Çdo herë që ju vizitoni një nga dyqanet tona, aplikacioni jone do t'iu kujtojë për lekët tuaja cashback nga blerjet që keni bërë në dyqanet online.

Shpërndaj & Fito

Tani krijo një llogari tënden dhe shpërnaje midis miqve të tu në këtë mënyrë ata do të përfitojnë ofertat dhe ju do të fitoni 100% cashback nëse ju e porosisni atë.

Shpërndaje
https://procash.enactweb.com/img/share-and-earn.png
Top